phone printer box-add quotes-left key lock stats-dots tree earth link eye facebook2 newspaper price-tags

..

UPOZORNĚNÍ! Tento web využívá technologie cookies.

Pokud nezměníte nastavení svého prohlížeče dáváte svůj souhlas k jejich používání.

Rozumím

Salone del Mobile Milano

Každý rok na začátku dubna v Milánu probíhá v rámci Milan Design Week jeden z největších světových veletrhů Isaloni!

Ve dvaceti obřích pavilonech je k vidění kolem 1000 italských a 400 zahraničních vystavovatelů designu, ne nadarmo je tedy Isaloni  (a stejně tak Zona Tortona) symbolem kreativity, nápadů a inspirace.

Letošní ročník probíhal 14. - 17. dubna 2016. Město obsadili výrobci, zástupci firem, obchodníci, dekoratéři, architekti a všichni zájemci o design..tedy i my.

Většina značek právě zde představí horké novinky, které přichází na trh až následující rok, často se jedná o prototypy. Mezi vystavovatelé, kteří se prezentují na tak významném veletrhu, je řada našich dodavatelů nejen italských značek .

Prezentovat svůj design na veletrhu I Saloni mohou v některém z mnoha gigantických i dvoupatrových pavilonů jen ty největší firmy a designérské značky. Ty ostatní mají šanci ve stejnou dobu přímo v centru města, kde je prostor pro menší výrobce, malá studia, samostatné designéry i kolektivní výstavy. Nejznámější akcí je designérský festival probíhající okolo známé ulice Via Tortona, který byl dříve nazýván Zona Tortona. l přesnější 

Tato událost otevře industriální budovy i samostatná superstudia jako Superstudio Piu alternativnějším designérským kreacím.

 

lock tree printer