U Pošty 39, 735 32, Rychvald
telefon : (+420) 596 546 056
tel+fax : (+420) 596 546 057
e-mail : info@bodinger.cz
www.interierynaprani.cz

Doplňky a delikatesy

Kuchyně nebo koupelna, obývací pokoj nebo kancelář. Ať jde o jakýkoli prostor, místo příjemné pro život z něj dělají až ty malé předměty, které Vás provázejí každodenním životem.

V našem studiu v Ostravě Vám nabízíme nepřeberné množství doplňků do domácnosti a zařizovacích předmětů předních světových značek, stejně jako širokou škálu kvalitních delikates z rozličných koutů země.

Doplňky do domácnosti

Blomus

Blomus

Jednoduché tvary společně s provedením v nerezavějící oceli dělá z výrobků firmy Blomus moderní a vyhledávané doplňky ať už do domácnosti ( koupelna, kuchyně, obývací pokoj ) nebo do kanceláře.

Rösle

Roesle

Pro rozmanité úkoly, se kterými se v kuchyni setkáváme nabízí tento výrobce profesionální řešení. Od náčiní, určeného k přípravě surovin, vaření, pečení a smažení až po komplexní systém skladování.

 

Rosenthal

Rosenthal

Porcelán tohoto německého výrobce již dávno není jen krásnou součástí domácnosti. Pro svou unikátnost ji lze často v dnešní době najít v aukčních síních či ve sbírkách sběratelů.

 

Emile Henry

Emile Henry

Vysoká kvalita užitkové keramiky Emile Henry je podložena dlouholetou tradicí její výroby. Široký výběr barev a vynikající užitné vlastnosti dělají z keramiky této světoznámé značky užitečného pomocníka do kuchyně.

Zwilling J.A. Henckels

Zwilling

Nože a produkty k péči o tělo značky Zwilling se vyznačují zejména precizním provedením. Pro společnost Zwilling je typické zavádění nových technologií a vývoj nových materiálů (FrioDur©, MagnaDur©).