U Pošty 39, 735 32, Rychvald
telefon : (+420) 596 546 056
tel+fax : (+420) 596 546 057
e-mail : info@bodinger.cz
www.interierynaprani.cz

Fissler | Fascinující nádobí

Fissler

fascinující nádobí s množstvím revolučních vlastností

Již od roku 1845 vyrábí a designuje firma Fissler nádobí, které se svou kvalitou právem řadí na první místo na světě. Nádobí Fissler se vyznačuje nejen nejlepšími materiály, ale i prvotřídním zpracováním a neustálou inovací designu ve formě a funkci.

Fissler byl poprvé na českém trhu představen v roce 1994 a za tuto krátkou dobu si získal více než 70 000 spokojených zákazníků. Fissler je oblíben nejen pro svou výjimečnost, kvalitu a odlišnost od běžného nádobí na první pohled, ale především pro záruky, které na své produkty poskytuje.

Fissler Inovativní

Fissler, nositel mnoha ocenění za design a dlouholeté "číslo jedna" na evropském trhu s nádobím, vnáší do tohoto oboru pověstnou kvalitu a stále nové nápady jako např. :

  • Protectal Plus - nepřilnavý povrch pro pánve
  • Saft-O-Matic - automatické podlévání masa při pečení
  • Cook-Star - dno hrnců pro všechny typy sporáků

Fissler Zdravý

Fissler klade největší důraz na zdravé vaření. Pro tento druh vaření jsou vhodné prakticky všechny produkty z dílny firmy Fissler. Tyto produkty Vám umožní vaření s použitím min. množství vody a tuku. Vaše strava tak bude obohacena o vitamíny, minerály a jiné zdravé živyny, které při použití běžného nádobí a přípravě jídel vařením ve vodě nebo smažením na tuku ztrácíte.

Zvolte si z nabídky kolekcí

Black Edition

Řada kuchyňského nádobí pro mladé domácnosti, kde je důležitá jednoduchost. Black edition naplňuje poptávku mladých zákazníků po jednoduché použitelnosti při vaření. Prvotřídní nepřilnavý povrch je jednoduchý na čištění.

Fissler Black Edition Fissler Black Edition Fissler Black Edition Fissler Black Edition

Genovis

Řada pro moderní zákazníky, kteří očekávají od nádobí univerzálnost. Genovis kombinuje vysoce moderní design s inovativními funkcemi. S možností, skládat nádoby při vaření na sebe, můžete objevovat nové dimenze vaření.

Fissler Genovis Fissler Genovis Fissler Genovis Fissler Genovis

Magic Edition

Především pro znalce designu. Fissler Magic edition je charakterizována nápaditým, exkluzivním designem, kombinovaným s vynikajícími funkčními charakteristikami. Neobvykle fascinující design s exklusivními doplňky z nerezavějící oceli.

Fissler Magic Edition Fissler Magic Edition Fissler Magic Edition Fissler Magic Edition Fissler Magic Edition

Intensa

Systém pro vaření, Intensa, nabízí fascinující, sofistikovaný design a množství praktických funkcí a inteligentních řešení, která dělají práci v kuchyni jednodušší. S Intensou je vše možné. Inovativní detaily dělají z vaření opravdový zážitek.

Fissler Intensa Fissler Intensa Fissler Intensa Fissler Intensa

Original Pro Collection®

Original pro collection® je vynikající pro svou nekompromisní kvalitu, atraktivní design, prvotřídní a inovativní funkce a univerzální použití. Kompletní sada může být použita pro všechny druhy vaření.

Fissler Original Pro Collection Fissler Original Pro Collection Fissler Original Pro Collection

zpět na přehled  |  více o kvalitním nádobí Fissler Do nového okna