U Pošty 39, 735 32, Rychvald
telefon : (+420) 596 546 056
tel+fax : (+420) 596 546 057
e-mail : info@bodinger.cz
www.interierynaprani.cz

Silit | zbývá jen si to vychutnat

Silit

... zbývá jen si to vychutnat

Značka Silit je již po desetiletí synonymem nejvyšší kvality v kuchyních. Nové technologie, neustálý vývoj nových modelů stejně jako neustálá kontrola kvality - to vše napomáhá tomu, že je společnost Silit jedním z nejvýraznějších producentů kuchyňského náčiní na trhu.

Díky svému širokému sortimentu firma nabízí kompletní vybavení kuchyně. Produkty Silit se od ostatních produktů, dostupných na trhu, liší hlavně svou kvalitou, funkčností a moderním designem.

Díky své spolupráci s předními designéry a hlavně díky svému přístupu k produkci, získává firma Silit pravidelně od roku 2001 prestižní ocenění reddot za své produkty jako např. tlakový hrnec, kořenky [2], řezací nůž a mnoho jiných.

Silargan®

Kvalita začíná u materiálu, základu opravdových high-tech produktů. Silargan® je vhodný pro jakýkoli druh sporáku, odolný, jednoduchý pro čištění, bez příměsi niklu a antibakteriální. Ionty kovu nepřetržitě zabraňují růstu a šíření bakterií. Proto není Silargan® vhodný jen pro vaření, ale i pro servírování a skladování potravin. Je to optimální materiál pro přípravu "zdravých" jídel stejně jako jídel pro děti.

zpět na přehled  |  více k profesionálnímu nádobí Silit Do nového okna