U Pošty 39, 735 32, Rychvald
telefon : (+420) 596 546 056
tel+fax : (+420) 596 546 057
e-mail : info@bodinger.cz
www.interierynaprani.cz

Maxdivani | Ručně stvořený komfort

logo MaxDivani ručně stvořený komfort  

Maxdivani

MAXDIVANI produkuje moderní a klasické pohovky. Tyto produkty jsou vyrobeny pro zákazníky, kteří mají odlišené životní styly nebo příslušejí do různých generací.

Materiály, nutné k produkci vysoce kvalitních výrobků, jsou zpracovávány ve vlastním závodu v Itálii, kde má MAXDIVANI plnou kontrolu nad všemi fázemi od základního zpracování kůže až do její finální úpravy, od stříhání až do konečného produktu a od balení až po expedici.

Kolekce MAXDIVANI se skládá z více než 200 modelů dostupných v různých verzích: pohovky, rozkládací křesla, rohové sestavy, lehátka stejně jako v různých površích (kůže a mikrovlákno). Pro MAXDIVANI jsou vzorníky kůže a mikrovlákna "strategickým" nástrojem vytvořeným z 450 různých barev a 18 odlišných typů potahů. Tato kolekce kůží a mikrovlákna je dynamickým prodejním nástrojem sledujícím nové trendy a je aktualizován dvakrát do roka.

Produktové řady

Různé životní styly vytvářejí různé požadavky na produkty stejně jako na cenu. Pro naplnění těchto požadavků je produkce Max Divani rozdělena do následujících tří produktových řad.

logo Maxdivani la Collezione

Kolekce MAXDIVANI: jádro produkce, které nabízí soudobé a neformální modely kombinované s komfortem tradiční pohovky v produkty inspirované moderním designem.

logo Maxdivani Ferri Rocco

Kolekce FERRI ROCCO: luxusní a vytříbené modely vyhovující vysoce náročným zákazníkům, kteří hledají vysoce kvalitní a elegantní produkty.

logo Maxdivani Sofa In

Kolekce SOFA-IN: modely zaměřené na mladé, vyznačující se svou příznivou cenou a to i při zachování standardně vysoké kvality.

Náhled do katalogu

Maxdivani Cliber Maxdivani Rosy Maxdivani Clip Maxdivani Keope Obrázky MAXDIVANI
Maxdivani Sordi Obrázky MAXDIVANI 2
Maxdivani Morandi Obrázky MAXDIVANI 3
Obrázky MAXDIVANI 4
Maxdivani Amir Maxdivani Condor Maxdivani Siana Obrázky MAXDIVANI 5
Maxdivani Nirvana Maxdivani Store Obrázky MAXDIVANI 6
Maxdivani Airone Maxdivani Decor Obrázky MAXDIVANI 7
Maxdivani Rodi Obrázky MAXDIVANI 8
Maxdivani Corte Maxdivani Korea Obrázky MAXDIVANI 9

více o sedacím nábytku maxdivani Do nového okna