U Pošty 39, 735 32, Rychvald
telefon : (+420) 596 546 056
tel+fax : (+420) 596 546 057
e-mail : info@bodinger.cz
www.interierynaprani.cz

Právní informace a prohlášení

Ochrana Vašich osobních údajů

Firma BODINGER - Marie Bodingerová ( dále jen BODINGER ) prohlašuje, že na těchto webových stránkách nesbírá žádné osobní udaje vyjma těch, které nám sami předáte, např. při odesílání kontaktního formuláře apod.

Upozorňujeme, že z důvodu zvýšení bezpečnosti a zamezení zneužití těchto stránek, stejně jako z důvodu zkvalitnění nabízených služeb, může někdy firma BODINGER uchovávat statistické informace jako je např. IP adresa počítače návštěvníka, datum a čas přístupu na stránky, navštívené stránky apod.

Dále firma BODINGER prohlašuje, že s takto získanými informacemi bude nakládáno s ohledem k soukromí - budou uchovávány na bezpečném místě a v žádném případě nebudou předány jakékoli třetí straně.

Odkazy na jiné webové stránky

Na webu firmy BODINGER lze nalézt odkazy na webové stránky mimo naši prezentaci. Firma BODINGER upozorňuje, že použití takto odkazovaných stránek stejně jako pravidla ochrany osobních údajů na takto odkazovaných stránkách mohou, a pravděpodobně i jsou, jiná než ty, která platí pro naší prezentaci.

Firma BODINGER prohlíží obsah odkazovaných stránek, v žádném rozsahu však neodpovídá za obsah těchto stránek třetích subjektů nebo jakéhokoliv odkazu uvedeného na takových stránkách.

Slovníček

  • IP adresa - číselný údaj/adresa, která je počítači přidělena pro pohyb v síti.
  • osobní údaje - zahrnuje všechny informace, které umožňují nebo usnadňují identifikaci jakékoli osoby ( jméno, telefon, e-mail, adresa apod.).